ETERNAL CHAOS ''Dark God of the Eternal'' (30.04.2011)


Mighty Hordes Productions - 2010 - Kolombiya

Kolombiyalı şirket Mighty Hordes Productions sayesinde oradan da gruplar dinlemek güzel oldu. Eternal Chaos 2004 yılında kurulmuş ve ilk ürünü olarak tam süreli bir albüm piyasaya çıkarmış. Bu tarz albüm kapaklarının grubun tarzını çok iyi yansıttığını düşünüyorum, içerisinden ne çıkacağını tahmin edip ve yanılmamak benim için bir haz.

Eternal Chaos, hızlı, agresif, felaket etkisinde bir black metal icra ediyor. Grubun enstruman uyumu dikkatimi çekti, özellikle bu konuda davulda kullanılan ritmlerin değişkenliği ve rifflerle uyumluluğu çok başarılı. Aynı zamanda savaş gibi de diyebilirim davul ritmleri ve cross tonları için.

Tüm bu kaosun içerisinde hakikaten tadında bir ses düzeyi ile verilen yırtıcı scream vokale ve mix-mastering işlemlerini yapan adamları tebrik etmek gerek, tam olması gerektiği gibi olmuş. Bahsettiğim kaos müzikal anlamda değil de daha ziyade parçanın hissettirdiği kaos, yanlış anlaşılmasın.

Sert ve gaddar black metalden hoşlananlara tavsiye edebilirim, şık bir albüm olmuş.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 340 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions