ETERNAL CHAOS ''Dark God of the Eternal'' (30.04.2011)


Mighty Hordes Productions - 2010 - Kolombiya

Kolombiyalı şirket Mighty Hordes Productions sayesinde oradan da gruplar dinlemek güzel oldu. Eternal Chaos 2004 yılında kurulmuş ve ilk ürünü olarak tam süreli bir albüm piyasaya çıkarmış. Bu tarz albüm kapaklarının grubun tarzını çok iyi yansıttığını düşünüyorum, içerisinden ne çıkacağını tahmin edip ve yanılmamak benim için bir haz.

Eternal Chaos, hızlı, agresif, felaket etkisinde bir black metal icra ediyor. Grubun enstruman uyumu dikkatimi çekti, özellikle bu konuda davulda kullanılan ritmlerin değişkenliği ve rifflerle uyumluluğu çok başarılı. Aynı zamanda savaş gibi de diyebilirim davul ritmleri ve cross tonları için.

Tüm bu kaosun içerisinde hakikaten tadında bir ses düzeyi ile verilen yırtıcı scream vokale ve mix-mastering işlemlerini yapan adamları tebrik etmek gerek, tam olması gerektiği gibi olmuş. Bahsettiğim kaos müzikal anlamda değil de daha ziyade parçanın hissettirdiği kaos, yanlış anlaşılmasın.

Sert ve gaddar black metalden hoşlananlara tavsiye edebilirim, şık bir albüm olmuş.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 380 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions