NOVEMBERS DOOM ''Aphotic'' (14.05.2011)


The End Records - 2011 - A.B.D.

Novembers Doom yeni albümü Aphotic ‘i piyasaya sürdü. Grubun yeni albümünde Anneke Van Giersbergen ve Dan Swanö konuk vokalist olarak yer almakta.

8 parçadan oluşan albümün en bomba şarkıları ‘Bruied Old ‘ ve ‘ The Dark Host ‘. Beğenmediğim nokta hatun bokeller harbi bok. Dinlerken hiç zevk almadım çok yavaş kemanların bayışı da cabası ben kemana karşı değilim severim bayılırım hatta ama bu sefer baydı . Grubun hatunsuz söylediği her parça şahane tabi. Melonkoli düzeyini düşük tutup daha gaz bir albüme imza atmışlarda diyebilirim. İlk dinlendiğinde insan çelişkiye düşüyor bu nasıl bir albüm diye dinleye dinleye sindirilebilen tat veren bir şey işte.

Toparlayacak olursak önyargıya kapılmadan doom bu kaka pis kötü demeden kesinlikle dinlenmesi etrafında tavaf edilmesi gereken bi albüm bünyede tahribatlar açabileceği gibi bunların tek kapatıcısı da olabilir kendileri, yer yer huzur ve boş koymuşluk kaybedişler hakim.

6/10

Yazar: Montrose
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 450 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions