NOVEMBERS DOOM ''Aphotic'' (14.05.2011)


The End Records - 2011 - A.B.D.

Novembers Doom yeni albümü Aphotic ‘i piyasaya sürdü. Grubun yeni albümünde Anneke Van Giersbergen ve Dan Swanö konuk vokalist olarak yer almakta.

8 parçadan oluşan albümün en bomba şarkıları ‘Bruied Old ‘ ve ‘ The Dark Host ‘. Beğenmediğim nokta hatun bokeller harbi bok. Dinlerken hiç zevk almadım çok yavaş kemanların bayışı da cabası ben kemana karşı değilim severim bayılırım hatta ama bu sefer baydı . Grubun hatunsuz söylediği her parça şahane tabi. Melonkoli düzeyini düşük tutup daha gaz bir albüme imza atmışlarda diyebilirim. İlk dinlendiğinde insan çelişkiye düşüyor bu nasıl bir albüm diye dinleye dinleye sindirilebilen tat veren bir şey işte.

Toparlayacak olursak önyargıya kapılmadan doom bu kaka pis kötü demeden kesinlikle dinlenmesi etrafında tavaf edilmesi gereken bi albüm bünyede tahribatlar açabileceği gibi bunların tek kapatıcısı da olabilir kendileri, yer yer huzur ve boş koymuşluk kaybedişler hakim.

6/10

Yazar: Montrose
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 467 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions