NECROPHAGIA ''Deathtrip 69'' (25.05.2011)


Season of Mist - 2011 - A.B.D.

10 muhteşem şarkı kanımca güzel bir dönüş olmuş onlar için , eskiye bakarsak artısından çok eksisi olan bir grup Necrophagia durduğu yerde sayan üretkenlik de dibe vurmuş olması da onları tanıtıcı bir etkendi.

Bu albüm onların bu imajını bir nebzede olsa almış götürmüş, ünlü Dövme tasarımcısı Jake Arnette tarafından tasarlanan albüm kapaklarını da pek beğendim hani ilk bakışta ortalama gibi görünse de iyice inceleyince Necrophagia için biçilmiş kaftan kanlı eğlenceli bir tasarım olmuş. Onların korku filmleri soundtrack tarzını bilmeyen yoktur şarkılarında da rastlıyoruz .

Beklenilenin üstünde bir albüm Necrophagia kendini tekrar etmeden çıtaları çifter beşer atlamış diğer bir artısı insanın korkusuyla yüzleşmesi 6 senelik bir aradan sonra ancak böyle bir albüm paklardı zaten bizi.

Değişiklik elbette mevcut albümde klavye desteği gözlerden kaçmıyor. Şarkıların hepsinin hikayeleri var tecavüzden kurt adamlara seri cinayetlere varana kadar tam bir film gibi. Uzun Uzun bekleyişlerin ardından bu albüm death metal sevenlere ilaç gibi gelecek.

8/10

Yazar: Montrose
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 468 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions