DESECRATED SPHERE ''The Unmasking Reality'' (28.05.2011)


Self-released - 2011 - Brezilya

Grubun kadrosu Vokallerde Renato Sgarbi , bass Jose ‘’MOTOR’’ Mantovani , davulda Rodolfo Bassani ve son olaraktan gitarda değerlimi değerli Gustavo Lozano mis karnım acıktı hepsi yemek gibi o biçim :)

Tarz olarak ‘’Technical/Progressive Death Metal’’ diyebiliriz. Kaldı ki death metal’in en sert alt türüdür. Albüm güzel gazlı mazlı intro ile pek güzel bir giriş olmuş.

Aşırı hızlı, öfkeli, ritmin sürekli değiştiği teknik olarak da bilgi gerektiren çalması zor diğer yandan da kan kusan vokal ve ona biçilmiş kaftan olan gitarlar eşlik ediyor 10 parçalık muhteşem albümlerine. Albümde en çok öne çıkan şarkı ‘’ No Paradise Awaits ‘’ kanımca.

Sonuç olarak beklentilerin üstünde bir albüm olmuş ha çıktı ha çıkacak derken, hatta yakın zamanlarda bir albüm daha isteriz :)

7/10

Yazar: Montrose
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 446 oy)


 
FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions