DESECRATED SPHERE ''The Unmasking Reality'' (28.05.2011)


Self-released - 2011 - Brezilya

Grubun kadrosu Vokallerde Renato Sgarbi , bass Jose ‘’MOTOR’’ Mantovani , davulda Rodolfo Bassani ve son olaraktan gitarda değerlimi değerli Gustavo Lozano mis karnım acıktı hepsi yemek gibi o biçim :)

Tarz olarak ‘’Technical/Progressive Death Metal’’ diyebiliriz. Kaldı ki death metal’in en sert alt türüdür. Albüm güzel gazlı mazlı intro ile pek güzel bir giriş olmuş.

Aşırı hızlı, öfkeli, ritmin sürekli değiştiği teknik olarak da bilgi gerektiren çalması zor diğer yandan da kan kusan vokal ve ona biçilmiş kaftan olan gitarlar eşlik ediyor 10 parçalık muhteşem albümlerine. Albümde en çok öne çıkan şarkı ‘’ No Paradise Awaits ‘’ kanımca.

Sonuç olarak beklentilerin üstünde bir albüm olmuş ha çıktı ha çıkacak derken, hatta yakın zamanlarda bir albüm daha isteriz :)

7/10

Yazar: Montrose
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 489 oy)
Daha önce oy vermişsiniz!


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions