VORTEX OF CLUTTER ''Source Of Sickness'' (20.06.2011)


2011 - Türkiye (İstanbul)

Temelleri 2008 yılında, Özgür (Davul) ve Zafer (Lead gitar&Back vokal) tarafından atıldı. Şu an tam kadroda ise Özgür(Davul), Zafer(Lead gitar&Back vokal), Gökhan(Vokal), Furkan(Bass), Güneş(Rythym gitar) yer almakta. Voc’un beklenen ilk albümü ‘’ Source Of Sickness ‘’ Extreminal Productions/Arızalı Notalar Records etiketi ile çıktı. Tarzları Death ve Thrash metal karışımı olarak tanımlayabiliriz.

İşte Ülkede Death /Thrash eksikliğini kapatacak bir grup ve güzel bir albümle karşımızdalar. 9 şarkı + daha önce nette yayınlanan Şeyh Bedreddin adlı parça bonus olarak yer alıyor. Ayrıca albümde “Proletaria Prevails” adlı şarkıya çekilen video klip de yer alıyor.

Genelleme yapacak olursak , sound çok başarılı, enstrüman tüm altyapıyı ele geçirmiş tek tek dinleyince çok akılda kalıcı, çok da karanlık riffler var.

Albüm için herkesin kulak vermesini isterim hem destek hem de Türkiye’de de böyle kaliteli işler yapıldığını herkesin görmesi lazım, at gözlüklerini çıkaralım bir zahmet.

8/10

Yazar: Montrose
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 436 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions