VORTEX OF CLUTTER ''Source Of Sickness'' (20.06.2011)


2011 - Türkiye (İstanbul)

Temelleri 2008 yılında, Özgür (Davul) ve Zafer (Lead gitar&Back vokal) tarafından atıldı. Şu an tam kadroda ise Özgür(Davul), Zafer(Lead gitar&Back vokal), Gökhan(Vokal), Furkan(Bass), Güneş(Rythym gitar) yer almakta. Voc’un beklenen ilk albümü ‘’ Source Of Sickness ‘’ Extreminal Productions/Arızalı Notalar Records etiketi ile çıktı. Tarzları Death ve Thrash metal karışımı olarak tanımlayabiliriz.

İşte Ülkede Death /Thrash eksikliğini kapatacak bir grup ve güzel bir albümle karşımızdalar. 9 şarkı + daha önce nette yayınlanan Şeyh Bedreddin adlı parça bonus olarak yer alıyor. Ayrıca albümde “Proletaria Prevails” adlı şarkıya çekilen video klip de yer alıyor.

Genelleme yapacak olursak , sound çok başarılı, enstrüman tüm altyapıyı ele geçirmiş tek tek dinleyince çok akılda kalıcı, çok da karanlık riffler var.

Albüm için herkesin kulak vermesini isterim hem destek hem de Türkiye’de de böyle kaliteli işler yapıldığını herkesin görmesi lazım, at gözlüklerini çıkaralım bir zahmet.

8/10

Yazar: Montrose
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 468 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions