RAVENTALE ''After'' (20.06.2011)


BadMoodMan - 2010 - Ukrayna

Ukraynalı tek kişiden oluşan grup Raventale’nin oluşumu 2005 yılına dayanmaktadır. İlk albümü ise 2006 yılında raflarda yerini aldı. Grup Astaroth’un tek kişilik bir black/doom metal projesi . Astaroth genellikle parçalarını yaparken çeşitli konseptler belirledi ve bunlarda doğa üzerine oldu. Doğanın muhteşemliği her zaman ilham kaynağı oldu Raventale’ye. Yaptığı tarz için sadece doom ‘da diyemeyiz yada black tam bir sentez onun ki birazda black metale geleneklerine karşı gelip klavyelerin sık sık kullanımı depresif ve funeral türevlerinin de etkisi görülüyor. Gitarlardan çıkan seslerin vuruculuğu da oldukça dikkat çekici. Akıllara kazılası tonlama ve vuruşlarıyla mükemmel parçalara imza atmış bu albümde. Kendilerini DRUDKH ile kıyaslamak mümkün müdür? Bence mümkündür tamamen ikisi de insanı karamsarlığa bunalıma iten bir havaya hakim..

Özellikle Doom/black metal’den haz edenler için mutlaka bu albüm tavsiye edilir duygu yoğunluğu yaşayıp o acıyı tadabilirsiniz….

7/10

Yazar: Montrose
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 395 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions