THE FUROR ''War Upon Worship'' (24.06.2011)Prime Cuts Music - 2011 - Avustralya

Aaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh!!!! The Furor!!! Bu grubun kritiğine ancak böyle başlayabilirdim sanırım. Prime Cuts Music Haziran başında Avustralyalı grup The Furor'ın üçüncü tam süreli albümünü piyasaya ateşledi. 2002 yılında faaliyete geçen grubun diskografisinde toplamda 3 tam süreli albüm ve bir EP'si var.

Grubun kadrosuna bir göz attım, Nervecell ile Türkiye'ye geldiklerinde tanıştığım davulcu Louis Rando (Disaster) bu grubun kadrosunda da davulun ardında ve vokalde yer alıyor. Daha önceden bu adamın Mhorgl ve Shrapnel adlı gruplarının albümlerine de kritik yapmıştım, bu adam hakkında söyleyeceğim tek şey, Louis bir gruptaysa o grubun albümünü gözünüz kapalı satın alabilirsiniz. Çok ciddiyim!

İlk defa The Furor'ın bir albümünü dinliyorum. Sert, agresif ve yüksek tempolu bir albüm. Grubun tarzını death/black metal diye tanımlayabilirim. Death metalin brutal yapısı ile black metalin agresifliği bir arada mükemmel bir lezzet olmuş. Beste yapıları black metale daha yakın, tümü için savaş gibi diyebilirim. Kullanılan gitar soloları thrash metal sevenlerin hoşuna gidecektir.

Başarılı bir prodüksiyon, 46 küsur dakikalık albümde tempo hiç düşmüyor. "Çatır çatır!" denen albümlerden biri...

Müziğinden, kaydına, Kapak resmine, booklet tasarımına kadar kusursuz!!! Death/Black, hatta agresif thrash seven insanoğluna tavsiyemdir. Bu albümü alın!

10/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 375 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions