HAEMORRHAGE ''Hospital Carnage'' (26.06.2011)


Relapse Records - 2011 - İspanya

Evet evet evet... Döndüler ve benim gibi tüm sevenlerini ihya ettiler... Goregrind'ın Avrupa'daki öncü temsilcilerinden Haemorrhage, yeni albümü "Hospital Carnage" ile patolojik hareket engellenemez sloganını bağıra bağıra söylemeye devam ediyor. 5 yıllık arada araya bir çok split ve complation sığdırmasına rağmen dinleyenlerinin hasretle bekledikleri yeni albüm sonunda raflarda, dinleyicilerini bekliyor.

Albüm 15 şarkıdan oluşan her zamanki Haemorrhage tarzını ve şiddetini ihtiva eden lezzetli bir albüm. Luisma ve ekibi hiç bir patolojik hizmetten kaçınmamış ve bütün maharetleriyle cerrahi tarihine geçecek bir albüme daha imza atmış... Albüm giriş şarkısı bestesi itibariyle hafif hızda ve alışılageldik Haemorrhage tarına göre biraz ağır kaçsa da devamında gümbür gümbür ve dinleyeni pitte 5dk rahat bırakmayacak şarkılarla devam ediyor. Tabi bu durumda Lugubrius un şiddet dolu vokali de en büyük etken... Sözler zaten bilindik Haemorrhage sözleri fakat bu albümde biraz daha cerrahi operasyonlara ve acil servis konularına ağırlık verilmiş.

Kısaca benim Haemorrhage fanı olarak direk saldırdığım ve diğer Haemorrhage fanlarının da saldırması gereken bir albüm. Onun dışında herkesin mutlaka edinmesi gereken lezzetli bir albüm.

7.5/10

Yazar: Orthodox
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 369 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions