HAEMORRHAGE ''Hospital Carnage'' (26.06.2011)


Relapse Records - 2011 - İspanya

Evet evet evet... Döndüler ve benim gibi tüm sevenlerini ihya ettiler... Goregrind'ın Avrupa'daki öncü temsilcilerinden Haemorrhage, yeni albümü "Hospital Carnage" ile patolojik hareket engellenemez sloganını bağıra bağıra söylemeye devam ediyor. 5 yıllık arada araya bir çok split ve complation sığdırmasına rağmen dinleyenlerinin hasretle bekledikleri yeni albüm sonunda raflarda, dinleyicilerini bekliyor.

Albüm 15 şarkıdan oluşan her zamanki Haemorrhage tarzını ve şiddetini ihtiva eden lezzetli bir albüm. Luisma ve ekibi hiç bir patolojik hizmetten kaçınmamış ve bütün maharetleriyle cerrahi tarihine geçecek bir albüme daha imza atmış... Albüm giriş şarkısı bestesi itibariyle hafif hızda ve alışılageldik Haemorrhage tarına göre biraz ağır kaçsa da devamında gümbür gümbür ve dinleyeni pitte 5dk rahat bırakmayacak şarkılarla devam ediyor. Tabi bu durumda Lugubrius un şiddet dolu vokali de en büyük etken... Sözler zaten bilindik Haemorrhage sözleri fakat bu albümde biraz daha cerrahi operasyonlara ve acil servis konularına ağırlık verilmiş.

Kısaca benim Haemorrhage fanı olarak direk saldırdığım ve diğer Haemorrhage fanlarının da saldırması gereken bir albüm. Onun dışında herkesin mutlaka edinmesi gereken lezzetli bir albüm.

7.5/10

Yazar: Orthodox
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 403 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions