LEGACY OF BRUTALITY ''Path of Forgotten Souls'' (02.07.2011)


Chief Records - 2011 - İspanya

Legacy of Brutality'nin "Path of Forgotten Souls" adlı ilk tam süreli albümü geçtiğimiz günlerde elime ulaştı. 2006 yılında kurulan grup başta sevdikleri grupların coverlarını yapıyormuş. ilk olarak 2007 yılında "We'll Tear Your Soul Apart" isimli bir demo ile kendilerini göstermişler. Daha sonra 2009 yılı içerisinde farklı formatlarda çıkan "Land of Empty Graves" adlı EP ile yola devam etmişler.

Dünya death metal piyasasında İspanya ilgimi çeken ülkeler arasında yer alıyor. Genelde de çok başarılı gruplar çıkıyor, öyle değil mi? Legacy of Brutality de bu gruplardan biri.

Grubun tarzı klasik Florida death metali. Gerek enstrumanların tonları, gerek beste yapısı olarak, hatta prodüksiyon olarak tam anlamı ile kalıbı dolduracak bir albüm. Köklere sıkı sıkı tutulmuş bir grup. Bu death metali tarif ederken başka sözler seçemiyorum; ağır, oturaklı, sessiz bir seri katil gibi şarkılar. Brutal vokalin melodiye olan uyumuna hasta oldum !!! Çok başarılı be kardeşim!

Albümden, "Rebirth of the ancient cult" adlı şarkının, grubun stüdyo görüntülerini içeren video klibi:

Arşivimde olmasından mutluluk duyduğum bir albüm. Malevolent Creation, Hate Eternal, Morbid Angel gibi grupları seven dişli death metal tayfasına tavsiye ederim.

9.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 429 oy)


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions