DERELICT ''Promo EP'' (17.07.2011)


Self-released - 2011 - Kanada

Kanadalı grubun "Unspoken Words" adlı albümünü dinleyip kritik yaptıktan hemen sonra aynı pakette gelen yeni bir Derelict ürününe göz atıyorum. Karton zarf içerisinde, özel bir ismi olmayan 3 parçalık bir promo EP bu.

Geçtiğimiz Sonbahar Kış aylarında kaydedilen bu EP, albümün hemen ardından sanki CD'yi hiç çıkarmamışım gibi devam ettiriyor Derelict'in tadını.

Grup geçen 1-2 yıl içerisinde kalitesinden hiç bir şey kaybetmemiş. Bu EP de önceki albümle kıyaslanacak olursa, sound olarak aynı ama beste yapısı biraz daha teknik olmuş diyebilirim. Yani grup İsveç melodik death metali havasından sıyrılıp daha teknik ve brutal bir yapıya doğru gidiyor sanırım.

Bence bu EP bir sonraki albümün için iyi bir haberci olmuş...

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 405 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions