DERELICT ''Promo EP'' (17.07.2011)


Self-released - 2011 - Kanada

Kanadalı grubun "Unspoken Words" adlı albümünü dinleyip kritik yaptıktan hemen sonra aynı pakette gelen yeni bir Derelict ürününe göz atıyorum. Karton zarf içerisinde, özel bir ismi olmayan 3 parçalık bir promo EP bu.

Geçtiğimiz Sonbahar Kış aylarında kaydedilen bu EP, albümün hemen ardından sanki CD'yi hiç çıkarmamışım gibi devam ettiriyor Derelict'in tadını.

Grup geçen 1-2 yıl içerisinde kalitesinden hiç bir şey kaybetmemiş. Bu EP de önceki albümle kıyaslanacak olursa, sound olarak aynı ama beste yapısı biraz daha teknik olmuş diyebilirim. Yani grup İsveç melodik death metali havasından sıyrılıp daha teknik ve brutal bir yapıya doğru gidiyor sanırım.

Bence bu EP bir sonraki albümün için iyi bir haberci olmuş...

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 428 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions