ACHREN ''Impaled at Bloodstock-Open-Air 2010'' (19.07.2011)


Self-released - 2011 - İskoçya

İskoç blood metal(bunu sonra konuşacağım) grubu Achren'in Bloodstock-Open-Air 2010'daki sahnesinden kaydedilen görüntülerden oluşan bir DVD ulaştı elime.

DVD'deki parça listesi ve daha önce yer aldığı çıkışlar şu şekilde:
1. Wings of War (Wings of War - Demo 2005)
2. Blood Soaked Banner (Blood Soaked Banner - Single 2008)
3. The Way of the Twilight or the Aura of Flies (Wings of War - Demo 2005)
4. Fury of the Northmen (Fury of the Northmen - Demo 2004)
5. The Forgotten King (Fury of the Northmen - Demo 2004)
6. Bastards on the Gallows or Bastards on the Rack (Blood Metal - EP 2007)
7. Impaled (Blood Metal - EP 2007)

Darkbox Films tarafından 4 kamera ile kaydedilip düzenlenen DVD'de grubun canlı performans görüntüsünün yanısıra, sahne ve promo fotoğrafları, biyografisi, diskografisi ve grupla ilgili linkler yer alıyor.

Oldukça temiz ses ve görüntü alınmış. Grubun kusursuz, yüksek enerjili performansını orada olup bu kadar rahat izlemek mümkün olmaz herhalde... yine de orada olmanın tadı bir başkadır bence ama oradaki kalabalık pek bir sakin. Tabi bazıları sadece dinlemeyi sever :)

DVD'nin son parçası Impaled:

Blood metal'e gelince, Achren'in tarzı bir çok sitedeki tanıtımlarında ve grubun haberlerinde bu şekilde geçiyor. "Blood metal" grubun 2007'de çıkardığı EP'nin adı aslında, ama grubun tarzı için de tam anlamı ile uygun bir tabir olduğunu söyleyebilirim. Sonuç olarak thrash ağırlıklı, death ve black metal karışımı olarak nitelendirebilirim sanırım.

Arşivlerde olsa güzel olur DVD'lerden biri bence, bir göz atın hoşunuza gidecektir, tam süreli albümlerini merakla bekliyorum, harika bir grup, tavsiye ederim.

9/10

Yazar: Goremented

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions