K.A.S.K. ''Brutal Abstraction'' (23.07.2011)


Self Released - 2011 - Polonya

Polonya havası esiyor bu kez hoparlörlerden... Polonyalı grup K.A.S.K., 2006 yılında kuruldu, bir süre eleman problemleri yaşadıktan sonra 2008'de "Cactus Core" isimli ilk demosunu piyasaya sürdü. Daha sonra yine eleman değişiklikleri yaşayan grup 2009-2010 yılı içerisinde konserler veren grup çalışmalarını sürdürerek 2011'de "Brutal Abstraction" isimli bu EP'yi çıkardı.

Kritiğime başlarken söylediğim Polonya havasını EP'yi dinleyenler anlayacaktır, bir çok Polonyalı gruptan duymaya alıştığımız sağlam bir sound'a sahip... Tarz olarak, deathcore diyelim. Hardcore ve death metal karışımı bir şeyler ortaya koymuşlar.

Hardcore'un değişken yapısı ve death metalin brutal yapısı oldukça başarılı bir şekilde sentez edilmiş. Hardcore dinleyen biri için ağır olabilir ama death metal dinleyicisi için oldukça ideal bir grup K.A.S.K.

EP fiziksel olarak basıldı mı bilmiyorum, bana dijital promo şeklinde ulaştırıldı, internet üzerinden bir göz atın, dinlemeye değer başarılı bir EP.

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 374 oy)


 
FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions