K.A.S.K. ''Brutal Abstraction'' (23.07.2011)


Self Released - 2011 - Polonya

Polonya havası esiyor bu kez hoparlörlerden... Polonyalı grup K.A.S.K., 2006 yılında kuruldu, bir süre eleman problemleri yaşadıktan sonra 2008'de "Cactus Core" isimli ilk demosunu piyasaya sürdü. Daha sonra yine eleman değişiklikleri yaşayan grup 2009-2010 yılı içerisinde konserler veren grup çalışmalarını sürdürerek 2011'de "Brutal Abstraction" isimli bu EP'yi çıkardı.

Kritiğime başlarken söylediğim Polonya havasını EP'yi dinleyenler anlayacaktır, bir çok Polonyalı gruptan duymaya alıştığımız sağlam bir sound'a sahip... Tarz olarak, deathcore diyelim. Hardcore ve death metal karışımı bir şeyler ortaya koymuşlar.

Hardcore'un değişken yapısı ve death metalin brutal yapısı oldukça başarılı bir şekilde sentez edilmiş. Hardcore dinleyen biri için ağır olabilir ama death metal dinleyicisi için oldukça ideal bir grup K.A.S.K.

EP fiziksel olarak basıldı mı bilmiyorum, bana dijital promo şeklinde ulaştırıldı, internet üzerinden bir göz atın, dinlemeye değer başarılı bir EP.

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 389 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions