SPERMBLOODSHIT ''Polar Torsion Syndrome'' (23.07.2011)


Coyote Records - 2008 - İtalya

Undergrodun'ta böyle grupların olması, onların bir kenarda bulunması her zaman çok hoşuma gidiyor, illaki olmalılar. Coyote Records'un çıkardığı bu albüm grubun ilk ve tek tam süreli albümü. Daha öncesinde bir demo ve bir split yer alıyor grubun diskografisinde. Bu albümden sonra da bir splitte yer almış ama onu dinlemedim.

Sex ve ölüm içerikli sözleri ile, death metal/grindcore karışımı bir müzik yapıyor grup. Kaydına, prodüksiyonuna ve gitar tonlarına, vokal tarzına bakacak olursak, grindcore daha ağır esasında.

Kısa kısa 17 parçadan oluşan 28 dakikalık bir albüm. Eğlenceli grindcore gruplarını sevenlere tavsiye edebilirim.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 395 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions