SPERMBLOODSHIT ''Polar Torsion Syndrome'' (23.07.2011)


Coyote Records - 2008 - İtalya

Undergrodun'ta böyle grupların olması, onların bir kenarda bulunması her zaman çok hoşuma gidiyor, illaki olmalılar. Coyote Records'un çıkardığı bu albüm grubun ilk ve tek tam süreli albümü. Daha öncesinde bir demo ve bir split yer alıyor grubun diskografisinde. Bu albümden sonra da bir splitte yer almış ama onu dinlemedim.

Sex ve ölüm içerikli sözleri ile, death metal/grindcore karışımı bir müzik yapıyor grup. Kaydına, prodüksiyonuna ve gitar tonlarına, vokal tarzına bakacak olursak, grindcore daha ağır esasında.

Kısa kısa 17 parçadan oluşan 28 dakikalık bir albüm. Eğlenceli grindcore gruplarını sevenlere tavsiye edebilirim.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 422 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions