CRAFT ''Void'' (09.08.2011)


Carnal Records/Bifrost Records - 2011 - İsveç

İsveçli Craft dördüncü albümleri olan "Void" i geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdü. Carnal Records ve Bifrost Records tarafından dağıtılan bu eşsiz albümü kısaca sizlere anlatmaya çalışacağım..

Void albümü uzun zamandır sessizliğini sürdüren Craft'ın Fuck the Universe albümünün devamı niteliğinde beste yapısıyla bizlerle,tadı damağımızda kalan o albümün nefreti, öfkesi ve black metali gerçekten günümüz soytarı gençliğine bir ders niteliği taşıyor.

Void albümünde Serpent Soul, Come Resonance of Doom, I want to Commit Murder, Void gibi bir birinden etkili baş yapıtlar bulunuyor. Alışıla gelmiş Craft soundu korumuş fakat dikkatli dinleyenler bu albümde Celtic Frost(ilk dönemleri), DarkThrone (son dönemleri) riflerine rastlayabilirler...

Albümdeki beste yapılarının yanı sıra mükemmel seviyedeki vokalleri es geçmemek gerekiyor,davul tekniğini vs. bir kenara bırakıyorum ama vokal gerçekten çok üst seviyede... Void isimli son parça 8.29 sürüyor ve gerçekten mükemmel bir kapanış sunuyor.

9/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 409 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions