CRAFT ''Void'' (09.08.2011)


Carnal Records/Bifrost Records - 2011 - İsveç

İsveçli Craft dördüncü albümleri olan "Void" i geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdü. Carnal Records ve Bifrost Records tarafından dağıtılan bu eşsiz albümü kısaca sizlere anlatmaya çalışacağım..

Void albümü uzun zamandır sessizliğini sürdüren Craft'ın Fuck the Universe albümünün devamı niteliğinde beste yapısıyla bizlerle,tadı damağımızda kalan o albümün nefreti, öfkesi ve black metali gerçekten günümüz soytarı gençliğine bir ders niteliği taşıyor.

Void albümünde Serpent Soul, Come Resonance of Doom, I want to Commit Murder, Void gibi bir birinden etkili baş yapıtlar bulunuyor. Alışıla gelmiş Craft soundu korumuş fakat dikkatli dinleyenler bu albümde Celtic Frost(ilk dönemleri), DarkThrone (son dönemleri) riflerine rastlayabilirler...

Albümdeki beste yapılarının yanı sıra mükemmel seviyedeki vokalleri es geçmemek gerekiyor,davul tekniğini vs. bir kenara bırakıyorum ama vokal gerçekten çok üst seviyede... Void isimli son parça 8.29 sürüyor ve gerçekten mükemmel bir kapanış sunuyor.

9/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 382 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions