THRASHFIRE ''Thrash Burned The Hell'' (25.08.2011)


Endless Brutality of Men - 2011 - Türkiye (Ankara)

Ankaralı old school Thrash Metal Grubu Thrashfire , 12 muhteşem parçadan oluşan albümünü yayınladı. Cover çalışmalarını da devam ettiren grup, kendi bestelerinden oluşan Thrash burned the hell albümü ile baya ilgi çekiyor. 80’lerin ruhunu taşıyan bir albüme imza atmışlar. Kendileri zamanında Destruction gibi bir Thrash Metal Devi ile aynı sahneyi paylaştılar buda ayrıca gurur okşayıcı bir olay tabi .

Albümde boş parça tabi yok ama bu söylemim yanlış anlaşılmasın meyve veren ağaç konumundalar şahsen benim fikrim , adamların artısı çok, eksi denilen bir şeyden haberleri yok. Favori parçam var elbet World Domation ve albüme ismini veren Thrash burned the hell içinizi gıcıklamaya yeter. Eminim dinlerken gaza gelmeyeniniz yoktur ki en önemlisi de vokal oldukça sağlam hani bırakın vokal yapmayı nefret kusuyor çok sağlam hızar gibi gitar riffleri çok fena gaz konserlerinde bu parçalarla millet birbirine kafa göz dalacaktır =)

Grup elemanları çalışkan ve oldukça üretkenler fanlarının beklentilerini karşılayabiliyorlar. Dünyada nasıl Sodom, Destruction, Testament, Kreator, Exodus, Anthrax, Overkill, Death Angel, Forbidden, Municipal Waste, Suicidal Tendencies, ,F.K.Ü vb… say say bitmez dev gruplar varsa Türkiye’de de THRASHFIRE var ve Türkiye’de de böyle old school ateşi içlerinde yanmaya devam eden gruplar oldukça bizim sırtımız yere gelmez.

Grubu bilmeyen yada bilip de hala buram buram old school thrash kokan bu albümü dinlemeyen varsa yaşamasın ölsün gitsin nasıl olsa Thrash Till Death!..

10/10

Yazar: Montrose
  • Currently 2.8/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.8/5 (Toplam 557 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions