THRASHFIRE ''Thrash Burned The Hell'' (25.08.2011)


Endless Brutality of Men - 2011 - Türkiye (Ankara)

Ankaralı old school Thrash Metal Grubu Thrashfire , 12 muhteşem parçadan oluşan albümünü yayınladı. Cover çalışmalarını da devam ettiren grup, kendi bestelerinden oluşan Thrash burned the hell albümü ile baya ilgi çekiyor. 80’lerin ruhunu taşıyan bir albüme imza atmışlar. Kendileri zamanında Destruction gibi bir Thrash Metal Devi ile aynı sahneyi paylaştılar buda ayrıca gurur okşayıcı bir olay tabi .

Albümde boş parça tabi yok ama bu söylemim yanlış anlaşılmasın meyve veren ağaç konumundalar şahsen benim fikrim , adamların artısı çok, eksi denilen bir şeyden haberleri yok. Favori parçam var elbet World Domation ve albüme ismini veren Thrash burned the hell içinizi gıcıklamaya yeter. Eminim dinlerken gaza gelmeyeniniz yoktur ki en önemlisi de vokal oldukça sağlam hani bırakın vokal yapmayı nefret kusuyor çok sağlam hızar gibi gitar riffleri çok fena gaz konserlerinde bu parçalarla millet birbirine kafa göz dalacaktır =)

Grup elemanları çalışkan ve oldukça üretkenler fanlarının beklentilerini karşılayabiliyorlar. Dünyada nasıl Sodom, Destruction, Testament, Kreator, Exodus, Anthrax, Overkill, Death Angel, Forbidden, Municipal Waste, Suicidal Tendencies, ,F.K.Ü vb… say say bitmez dev gruplar varsa Türkiye’de de THRASHFIRE var ve Türkiye’de de böyle old school ateşi içlerinde yanmaya devam eden gruplar oldukça bizim sırtımız yere gelmez.

Grubu bilmeyen yada bilip de hala buram buram old school thrash kokan bu albümü dinlemeyen varsa yaşamasın ölsün gitsin nasıl olsa Thrash Till Death!..

10/10

Yazar: Montrose
  • Currently 2.8/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.8/5 (Toplam 520 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions