DELIRIUM X TREMENS ''Drops of Stone of Italian Dolomatic'' (12.9.2011)


Punishment 18 Records - 2011 - İtalya

2 parçalık bir promo geçtiğimiz günlerde elime ulaştı.Grubun tarzı progresif öğelerde içeren black metal etkileşimi olan death metal,kabaca Belphegor, Behemoth, Acheron vs. gibi grupları örnek gösterebilirim. Bu 2 parçalık promoda 1 albüm teaser videosu, grup fotoğrafları ve şarkı sözleri de bulunuyor, multimedia formatında yapılmış küçük zarf kapağı olan ve gri tonlarda bir kapağa sahip olan tanıtım amaçlı üretilmiş bir kayıt olarak dikkatimi çekmeyi başardı.

Tarz olarak black/death metal demiştim fakat içerisindeki parçalarda o tip grupların çok fazla kullanmadığı değişik atmosferik enstrümanlarda var. Tabi ki o enstrümanları keyboard ile yaptıkları için efekt desem yanlış olmayacaktır. Bir harman yapmışlar hoş da olmuş, imajları da değişik biraz 1900lü yılların başındaki çiftçi/dağcı sitili bir kostümle poz vermişler. I Was isimli parçaları ikinci parçalarına oranla daha iyi çünkü the Legend of Cazha Selveraga da sanki bir hikaye anlatıldığı için çok fazla tekrar yapılmış.

Güzel ve başarılı bir kayıt prodüksiyona sahip olan bu grubun 24 Ekim'de çıkacak olan albümleri olan "Belo Dunum,Echoes from the Past" dört göz ile beklenebilir.

8/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 383 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions