PERVERSITY ''Ablaze'' (05.10.2011)


Lavadome Productions - 2011 - Slovakya

Slovakya piyasasındaki death metal hareketliliğini takip ediyorum inceden... Pervestity piyasanın eskilerinden; 1995 yılında kurulmuş, 3 demo ve toplam 4 albüm çıkarmışlar. Bu kadar yıl bu kadar az ürün olmasının sebebi ise çeşitli kadro sorunları olmuş. Şimdilerde sağlam bir kadro oturtan grup yoluna devam ediyor.

Perversity'nin son albümü "Ablaze" geçtiğimiz Ağustos sonunda piyasaya çıktı. Şık ve sade bir sunuma sahip.

Slovakya'dan denk gelen oldukça enteresan gruplar barındırıyorum arşivimde. Perversity de bunlar arasına dahil olan bir brutal death metal grubu.

Yüksek tempolu ve değişken davul ritmlerine sahip, gitar tekniği konusunda brutal death metalde üst seviye bir grup. Katil brutal vokalleri de atlamamak gerek.

Tok bir sound ve kaliteli bir prodüksiyona sahip bir albüm olmuş...

Arşivimde bulunmasından mutluluk duyduğum, tavsiye ettiğim nadide bir parça...

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 394 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions