PERVERSITY ''Ablaze'' (05.10.2011)


Lavadome Productions - 2011 - Slovakya

Slovakya piyasasındaki death metal hareketliliğini takip ediyorum inceden... Pervestity piyasanın eskilerinden; 1995 yılında kurulmuş, 3 demo ve toplam 4 albüm çıkarmışlar. Bu kadar yıl bu kadar az ürün olmasının sebebi ise çeşitli kadro sorunları olmuş. Şimdilerde sağlam bir kadro oturtan grup yoluna devam ediyor.

Perversity'nin son albümü "Ablaze" geçtiğimiz Ağustos sonunda piyasaya çıktı. Şık ve sade bir sunuma sahip.

Slovakya'dan denk gelen oldukça enteresan gruplar barındırıyorum arşivimde. Perversity de bunlar arasına dahil olan bir brutal death metal grubu.

Yüksek tempolu ve değişken davul ritmlerine sahip, gitar tekniği konusunda brutal death metalde üst seviye bir grup. Katil brutal vokalleri de atlamamak gerek.

Tok bir sound ve kaliteli bir prodüksiyona sahip bir albüm olmuş...

Arşivimde bulunmasından mutluluk duyduğum, tavsiye ettiğim nadide bir parça...

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 360 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions