ACHREN ''The Forgotten King'' (05.10.2011)


Ceol Dorchas Productions - 2011 - İskoçya

Site takipçileri bilir, bir süre önce DVD'sini kritiklemiştim grubun. Bir de röportajımız da oldu, orada grubun bass gitaristi John "DVD'de gördüğünüz şeyi albümde de duyacaksınız" demişti... Şimdi grubun ilk tam süreli albümünü dinliyor olmak keyif verici.

İnternet üzerinde yer alan DVD'den bir parça "Impaled" ile açılış yaptı albüm. Achren'den ilk bu parçayı dinlemiştim, ve John'un da dediği gibi aynı ruh albümde sürüyor. Aynı heyecanı tadıyorum şimdi.

Daha önce söylediğimiz gibi "Blood Metal" demiştik grubun tarzı için, yoğun bir thrash metal etkisi ve death/black metal.

Yine kaliteli bir prodüksiyon yapmış grup, parçalar ve hoparlörlerim sallıyor küçük odamı şu an. Aslında tüm thrash metal grupları bu kadar ateşli olsa keşke.

Achren'e ait bir şey daha arşivime dahil olduğundan mutluyum. Hiç durmadan, tavsiyeler şelale!

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 382 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions