DEMONAZ ''March of the Norse'' (12.10.2011)


Nuclear Blast Records - 2011 - Norveç

Demonaz bilindiği üzere Immortal grubunun en az Abbath kadar beyni olma görevini üstlenmiş biri. Adıyla aynı ismi taşıyan solo projesi ve yeni albümüyle karşımızda. Aslında bilindik black metal öğelerinin dışında albümde Viking ve Folk ezgilerine rastlayabilirsiniz. Ve hatta Motörhead etkilerine de rastlayabilirsiniz evet yanlış duymadınız Lemmy vari vokaliyle bazı şarkı kısımları sizi şok eder :)

Tabiki de Immortal beynine sahip bu adamdan Immortal ve Bathory karışımı ezgiler duyabilirsiniz. Ve benim favorim All Blackened Sky muhteşem gitar sololarına sahip bir parça. Farklı bir çalışma olmuş önyargıları ve beklentileri karşılar mı bilemem ama Demonaz’ın bu yönünü sevdim saygıyı hak ediyor.

8/10

Yazar: Montrose
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 356 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions