DEMONAZ ''March of the Norse'' (12.10.2011)


Nuclear Blast Records - 2011 - Norveç

Demonaz bilindiği üzere Immortal grubunun en az Abbath kadar beyni olma görevini üstlenmiş biri. Adıyla aynı ismi taşıyan solo projesi ve yeni albümüyle karşımızda. Aslında bilindik black metal öğelerinin dışında albümde Viking ve Folk ezgilerine rastlayabilirsiniz. Ve hatta Motörhead etkilerine de rastlayabilirsiniz evet yanlış duymadınız Lemmy vari vokaliyle bazı şarkı kısımları sizi şok eder :)

Tabiki de Immortal beynine sahip bu adamdan Immortal ve Bathory karışımı ezgiler duyabilirsiniz. Ve benim favorim All Blackened Sky muhteşem gitar sololarına sahip bir parça. Farklı bir çalışma olmuş önyargıları ve beklentileri karşılar mı bilemem ama Demonaz’ın bu yönünü sevdim saygıyı hak ediyor.

8/10

Yazar: Montrose
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 398 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions