MERCILESS TERROR ''Perpetual Devastation'' (13.10.2011)


Bad News Records - 2011 - İngiltere

Çok fazla İngiliz grup denk gelmiyor bana ulaşan albümlerde, e bir tane yakaladık bakalım nasılmış... Merciless Terror, Nottingham'dan yeni bir grup, 2009 yılında kurulmuş ve bir demo çıkarmış. Geçtiğimiz günlerde ise Bad News Records etiketi ile bu EP'yi çıkardılar.

Başarılı bir kayıt ve prodüksiyon yapılmış ki sabahın köründe neredeyse uykudan yeni uyanmış kafa ile ortalığı yıkacak bir ses düzeyinde dinleyebiliyorum. Bu arada kapak çalışması çok başarılı bence.

Eski usul thrash metal yapısında, death metal ile karışık bir şeyler sunmuş grup. Parçaların müzikal yapısında baktığımızda genel olarak thrash metal diyebiliriz, arada kullanılan death metal davulları ve riffleri, brutal, hatta yer yer guttural vokal eşsiz bir tat oluşturmuş.

Sonuç olarak yırtıcı thrash metal, death metalin vahşetinde sunulmuş. Nasıl bir tabir oldu bu ya, güldüm kendi kendime, ama öyle yani ne yapabilirim...

Kayda yansıyan enerjiyi sahnede görmek de mükemmel olmalı. Merciless Terror'e göz atmakta fayda var, tavsiye ederim.

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 387 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions