MERCILESS TERROR ''Perpetual Devastation'' (13.10.2011)


Bad News Records - 2011 - İngiltere

Çok fazla İngiliz grup denk gelmiyor bana ulaşan albümlerde, e bir tane yakaladık bakalım nasılmış... Merciless Terror, Nottingham'dan yeni bir grup, 2009 yılında kurulmuş ve bir demo çıkarmış. Geçtiğimiz günlerde ise Bad News Records etiketi ile bu EP'yi çıkardılar.

Başarılı bir kayıt ve prodüksiyon yapılmış ki sabahın köründe neredeyse uykudan yeni uyanmış kafa ile ortalığı yıkacak bir ses düzeyinde dinleyebiliyorum. Bu arada kapak çalışması çok başarılı bence.

Eski usul thrash metal yapısında, death metal ile karışık bir şeyler sunmuş grup. Parçaların müzikal yapısında baktığımızda genel olarak thrash metal diyebiliriz, arada kullanılan death metal davulları ve riffleri, brutal, hatta yer yer guttural vokal eşsiz bir tat oluşturmuş.

Sonuç olarak yırtıcı thrash metal, death metalin vahşetinde sunulmuş. Nasıl bir tabir oldu bu ya, güldüm kendi kendime, ama öyle yani ne yapabilirim...

Kayda yansıyan enerjiyi sahnede görmek de mükemmel olmalı. Merciless Terror'e göz atmakta fayda var, tavsiye ederim.

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 433 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions