LOST CONCEPTION ''Paroxysm of Despair'' (05.11.2011)


Darknagar Records - 2011 - Rusya

Malum, Rus şirketlerle olan alışverişim sayesinde Rus gruplarla fazla haşır neşir bir adamım. Lost Conception 2008 yılında kurulmuş genç bir grup, ilk demosunu 2009 yılında yayınlamış. 2011 yılında ise ilk tam süreli albümünü Darknagar Records etiketi ile piyasaya sürmüş.

Grup Progressive Death Metal icra ediyor. Stadart progressive yapısında değişkenliğe sahip, death metali duyguğumuz kısımlar ise gayet sert ve brutal.

Rus grupların death metali gerçekten iyi işlediğini düşünüyorum. Davul ve rifflerin uyumluluğu çok kaliteli olmuş, adeta bir makina gibi işlemişler müziği, çok teknik... Grup elemanlarının müzikal uyumluluğu üst seviyede ki zaten progressive death metalin başka bir yolu yok bence.

Kaliteli müzik dinlemek isteyenlere rahatlıkla önerebileceğim bir albüm "Paroxysm of Despair".

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.8/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.8/5 (Toplam 419 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions