LOST CONCEPTION ''Paroxysm of Despair'' (05.11.2011)


Darknagar Records - 2011 - Rusya

Malum, Rus şirketlerle olan alışverişim sayesinde Rus gruplarla fazla haşır neşir bir adamım. Lost Conception 2008 yılında kurulmuş genç bir grup, ilk demosunu 2009 yılında yayınlamış. 2011 yılında ise ilk tam süreli albümünü Darknagar Records etiketi ile piyasaya sürmüş.

Grup Progressive Death Metal icra ediyor. Stadart progressive yapısında değişkenliğe sahip, death metali duyguğumuz kısımlar ise gayet sert ve brutal.

Rus grupların death metali gerçekten iyi işlediğini düşünüyorum. Davul ve rifflerin uyumluluğu çok kaliteli olmuş, adeta bir makina gibi işlemişler müziği, çok teknik... Grup elemanlarının müzikal uyumluluğu üst seviyede ki zaten progressive death metalin başka bir yolu yok bence.

Kaliteli müzik dinlemek isteyenlere rahatlıkla önerebileceğim bir albüm "Paroxysm of Despair".

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.8/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.8/5 (Toplam 399 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions