DUSK ''Book of Satan'' (05.11.2011)


Satanic Propaganda Productions - 2011 - Macaristan

Macaristan'tan her zaman enteresan şeyler denk gelmiştir, tuhaf... Dusk 1995 yılından beri piyasada olan tek kişilik bir grup yada proje, her neyse işte. Toplamda 3 demo ve 7 albümü var, oldukça köklü ve diskografisi kalabalık...

Daha ben çocukken müzik yapan birine kritik yapmak gerçekten garip geliyor, o yüzden eleştiriden ziyade tanıtım gibi olmasını planlıyorum bu yazının.

Dusk'ın tarzı çoğu yerde Black Metal diye geçiyor ama daha ziyade rituel, ambient gibi bir tarzı var bence. Hemen bu arada internette ufak bir araştırma yaptım ritual black ambient de deniyormuş zaten.

Çok fazla bir müzikal beklenti içerisine girmeden albümü dinlerseniz enteresan bir tat olduğunu fark edersiniz. Her ne kadar çok büyük haz etmesem de dinlenebilir, değişik bir albüm.

6.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 430 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions