DUSK ''Book of Satan'' (05.11.2011)


Satanic Propaganda Productions - 2011 - Macaristan

Macaristan'tan her zaman enteresan şeyler denk gelmiştir, tuhaf... Dusk 1995 yılından beri piyasada olan tek kişilik bir grup yada proje, her neyse işte. Toplamda 3 demo ve 7 albümü var, oldukça köklü ve diskografisi kalabalık...

Daha ben çocukken müzik yapan birine kritik yapmak gerçekten garip geliyor, o yüzden eleştiriden ziyade tanıtım gibi olmasını planlıyorum bu yazının.

Dusk'ın tarzı çoğu yerde Black Metal diye geçiyor ama daha ziyade rituel, ambient gibi bir tarzı var bence. Hemen bu arada internette ufak bir araştırma yaptım ritual black ambient de deniyormuş zaten.

Çok fazla bir müzikal beklenti içerisine girmeden albümü dinlerseniz enteresan bir tat olduğunu fark edersiniz. Her ne kadar çok büyük haz etmesem de dinlenebilir, değişik bir albüm.

6.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 449 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions