ALL I COULD BLEED ''Burying the Past'' (05.11.2011)


Darknagar Records - 2011 - Rusya

Yine Rusya'dan bir grup dinliyorum. All I Could Bleed 2004 yılında kurulmuş, bildiğim kadarı ile yıllarca piyasaya çıkardığı hiç bir ürünü yok. Grup ilk ürününü 2011 yılında tam süreli albüm olarak ortaya koymuş.

Tarz için bir çok yerde death metal denmiş, melodik death metal demek daha doğru olur. Klavye kullanılması ve scream vokal biraz melodik black metal havası vermiş, malum biz death metal dinleyicisi öyle pek alışık değiliz müziğimizde klavye duymaya.

Çok çok modern olmuş, hani beni bile aştıysa artık... Benim gibi hemen hemen her yeniliğe bir kulak veren birine bile fazla gelebiliyor sanırım bazen.

Müzikal açıdan cidden başarılı ve dinlenesi bir albüm ama tarz gözetenler için bir şey diyemeyeceğim, yine de her zaman bir kulak vermekte fayda var...

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 499 oy)


 
FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions