FATAL ERROR ''Conglomerate'' (22.03.2012)


Metal Scrap Records - 2011 - Rusya

Rusya'dan yükselen vahşetin hastasıyım! Albüm, şu an dinlediğim odadaki insanlara bir hareket sağlamış durumda. Grup hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim, geçmişinden bahsedemeyeceğim, sadece ilk albümleri diye biliyorum.

Brutal death metal, death/grind ve hardcore... "Dubstep mi ulan bu?" diye sorduran bir intro ile açılan albüm, brutal death metal sertliğinde bir sound ile kaydedilmiş. Parçaların beste yapıları hakkında konuşmak gerekirse genel hatları ile deathcore diyebilirim. Nitekim de yerimde duramamamı buna bağlıyorum şu an.

Albümü sıra dışı buldum, Fatal Error bu tarzın klon gruplardan değil bence. Brutal şeyler sevenlerin mutlaka bir göz atması gerektiğini düşünüyorum.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 460 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions