FATAL ERROR ''Conglomerate'' (22.03.2012)


Metal Scrap Records - 2011 - Rusya

Rusya'dan yükselen vahşetin hastasıyım! Albüm, şu an dinlediğim odadaki insanlara bir hareket sağlamış durumda. Grup hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim, geçmişinden bahsedemeyeceğim, sadece ilk albümleri diye biliyorum.

Brutal death metal, death/grind ve hardcore... "Dubstep mi ulan bu?" diye sorduran bir intro ile açılan albüm, brutal death metal sertliğinde bir sound ile kaydedilmiş. Parçaların beste yapıları hakkında konuşmak gerekirse genel hatları ile deathcore diyebilirim. Nitekim de yerimde duramamamı buna bağlıyorum şu an.

Albümü sıra dışı buldum, Fatal Error bu tarzın klon gruplardan değil bence. Brutal şeyler sevenlerin mutlaka bir göz atması gerektiğini düşünüyorum.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 499 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions