ASPHERIUM ''The Veil of Serenity'' (26.03.2012)


Self-released - 2011 - Norveç

Norveçli grup Aspherium 2007 yılında kurulmuş, 2008 yılında bir demo çıkarmış. Bu albüm ise 2011'in sonunda bir şirketten bağımsız olarak piyasaya çıkmış. Pro-cd formatında, oldukça kaliteli bir basıma sahip.

Çok iyi be!!! Teknik, hızlı, brutal bir şeyler... Teknik thrash/death metal demek daha net olacak. Ben bu albümü arşivimin death metal kısmında barındıracağım.

Black metal gruplarında duymaya alıştığımız tarzda süper-hızlı blast-beat'ler, brutal/scream vokaller, teknik riffler, kaliteli gitar soloları... Hayvan gibi bir sound'a sahip, çok başarılı bir prodüksiyon. Grubun enerjisinin önüne geçmek mümkün değil.

Aspherium peşi bırakılmaması gereken bir grup, "The Veil of Serenity" ise mutlaka arşivlerde olması gereken bir albüm, muhakkak edinin diyorum...

9.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 404 oy) Teşekkürler!


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions