TOTAL ANNIHILATION ''Extinction'' (22.06.2012)


Firefield Records - 2012 - İsviçre

İsviçre'den çok fazla grup dinlemedim ama Total Annihilation çok fazla kulağıma gelen bir isim, bence çok iyi bir promosyon yapılıyor. Ayrıca grubun ilk albümüne de daha önceden kritik yapmıştım. Grup 2006 yılında kurulmuş, bir demo bir EP ve iki tam süreli albüm piyasaya sürmüşler. Son albüm "Extinction" Firefield Records etiketi ile çıktı.

Total Annihilation thrash/death metal icra ediyor ama thrash daha ağır bir şekilde hissediliyor. Grup bana Destruction ve Testament yada eski Sepultura'yı anımsattı. Özellikle gitar soloları... Grup orijinalliğini ise modern dokunuşlarla sağlıyor.

Grup tam manası ile bir headbanger müziği yapıyor, kaçışı yok. Bu albümü thrash metal'de modern dokunuşlardan ve melodik death metal etkileri duymaktan haz alanlara tavsiye edebilirim.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 399 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions