TOTAL ANNIHILATION ''Extinction'' (22.06.2012)


Firefield Records - 2012 - İsviçre

İsviçre'den çok fazla grup dinlemedim ama Total Annihilation çok fazla kulağıma gelen bir isim, bence çok iyi bir promosyon yapılıyor. Ayrıca grubun ilk albümüne de daha önceden kritik yapmıştım. Grup 2006 yılında kurulmuş, bir demo bir EP ve iki tam süreli albüm piyasaya sürmüşler. Son albüm "Extinction" Firefield Records etiketi ile çıktı.

Total Annihilation thrash/death metal icra ediyor ama thrash daha ağır bir şekilde hissediliyor. Grup bana Destruction ve Testament yada eski Sepultura'yı anımsattı. Özellikle gitar soloları... Grup orijinalliğini ise modern dokunuşlarla sağlıyor.

Grup tam manası ile bir headbanger müziği yapıyor, kaçışı yok. Bu albümü thrash metal'de modern dokunuşlardan ve melodik death metal etkileri duymaktan haz alanlara tavsiye edebilirim.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 419 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions