FLYING ''Graceful Murder'' (08.08.2012)


Total Metal Records/More Hate Productions - 2012 - Ukrayna

Flying, Ukrayna'dan 1998 yılında kurulmuş ve 4 tam süreli albüm çıkarmış bir grup. Sanıyorum ki bu albüm 2010 yılında Moon Records etiketi ile çıkmış ama ben bu yıl Total Metal Records/More Hate Productions etiketi ile çıkanı dinliyorum. Önceki ile arasında bir fark var mı bilemiyorum, tracklist aynı.

Grup modern etkiler ve clean vokal katkılı melodik death metal icra ediyor. İsveç melodik death metali gibi değil. Daha çok thrash ve modern death metal kokuyor. Adamın vokalleri eşsiz, daha önce melodik death metalde bu tarz bir clean vokal duymamıştım. Ben sevdim ama tabi fikirler kişiden kişiye değişebilir, ayrıca brutal vokaller de gayet başarılı.

Grubu ve albümü melodik death metal sevenlere tavsiye edebilirim, bir kulak vermekte fayda var.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 447 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions