FLYING ''Graceful Murder'' (08.08.2012)


Total Metal Records/More Hate Productions - 2012 - Ukrayna

Flying, Ukrayna'dan 1998 yılında kurulmuş ve 4 tam süreli albüm çıkarmış bir grup. Sanıyorum ki bu albüm 2010 yılında Moon Records etiketi ile çıkmış ama ben bu yıl Total Metal Records/More Hate Productions etiketi ile çıkanı dinliyorum. Önceki ile arasında bir fark var mı bilemiyorum, tracklist aynı.

Grup modern etkiler ve clean vokal katkılı melodik death metal icra ediyor. İsveç melodik death metali gibi değil. Daha çok thrash ve modern death metal kokuyor. Adamın vokalleri eşsiz, daha önce melodik death metalde bu tarz bir clean vokal duymamıştım. Ben sevdim ama tabi fikirler kişiden kişiye değişebilir, ayrıca brutal vokaller de gayet başarılı.

Grubu ve albümü melodik death metal sevenlere tavsiye edebilirim, bir kulak vermekte fayda var.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 410 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions