THE GLOOM ''... Bless You All'' (12.08.2012)


Cristal Eyes - 2012 - İspanya

Bu albüm uzun süredir kritik bekleyenler arasındaydı, sonunda sırası geldi. Gloom İspanya'dan 2002 yılında kurulmuş bir grup. İlk tam süreli albümlerini 2009 yılında yayınlamışlar. Son olarak bu yıl içerisinde bu EP yayınlandı.

Grup death metal icra ediyor fakat kullanılan klavyeler melodik black metal gruplarını andırıyor. Ayrıca grindcore etkileri de duyabilirsiniz. Scream vokaller daha çok black metal vokali gibi ama davulda blast-beat'ler ve guttural vokallerle birlikte grindcore/brutal death gruplarını da andırıyor.

Prodüksiyon çok iyi değil ama tarz için kabul edilebilir düzeyde. Besteler oldukça başarılı. Bu gürültülü grubu death metal dinleyicisine tavsiye edebilirim.

7.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 446 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions