THE GLOOM ''... Bless You All'' (12.08.2012)


Cristal Eyes - 2012 - İspanya

Bu albüm uzun süredir kritik bekleyenler arasındaydı, sonunda sırası geldi. Gloom İspanya'dan 2002 yılında kurulmuş bir grup. İlk tam süreli albümlerini 2009 yılında yayınlamışlar. Son olarak bu yıl içerisinde bu EP yayınlandı.

Grup death metal icra ediyor fakat kullanılan klavyeler melodik black metal gruplarını andırıyor. Ayrıca grindcore etkileri de duyabilirsiniz. Scream vokaller daha çok black metal vokali gibi ama davulda blast-beat'ler ve guttural vokallerle birlikte grindcore/brutal death gruplarını da andırıyor.

Prodüksiyon çok iyi değil ama tarz için kabul edilebilir düzeyde. Besteler oldukça başarılı. Bu gürültülü grubu death metal dinleyicisine tavsiye edebilirim.

7.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 421 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions