STILLBORN ''Los Asesinos Del Sur'' (12.08.2012)


Ataman Productions/Pagan Records - 2011 - Polonya

Stillborn Polonya'dan 1997 yılında kurulmuş bir grup. Üç demo, bir split ve dört tam süreli albüme imza atmışlar. Bu, grubun dördüncü albümü. Geçtiğimiz yıl Ataman Productions tarafından yayınlanmış ve Pagan Records tarafından dünya dağıtımı yapılmış.

Polonya'dan duymaya alışkın olduğumuz death ve black metal karışımı bir müzik icra ediyorlar. Hızlı riffler ve davullar, agresif brural/scream arası bir vokal... savaş gibi. Death metal davulu ile black metal icra edildiğini düşünün. O bölgeden BEHEMOTH ve VADER'ı anımsatıyor bana.

Albüm harika ve tavsiye edilebilir. Karanlık, soğuk, acımasız ve hızlı, göz atın!

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 496 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions