STILLBORN ''Los Asesinos Del Sur'' (12.08.2012)


Ataman Productions/Pagan Records - 2011 - Polonya

Stillborn Polonya'dan 1997 yılında kurulmuş bir grup. Üç demo, bir split ve dört tam süreli albüme imza atmışlar. Bu, grubun dördüncü albümü. Geçtiğimiz yıl Ataman Productions tarafından yayınlanmış ve Pagan Records tarafından dünya dağıtımı yapılmış.

Polonya'dan duymaya alışkın olduğumuz death ve black metal karışımı bir müzik icra ediyorlar. Hızlı riffler ve davullar, agresif brural/scream arası bir vokal... savaş gibi. Death metal davulu ile black metal icra edildiğini düşünün. O bölgeden BEHEMOTH ve VADER'ı anımsatıyor bana.

Albüm harika ve tavsiye edilebilir. Karanlık, soğuk, acımasız ve hızlı, göz atın!

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 502 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions