STILLBORN ''Los Asesinos Del Sur'' (12.08.2012)


Ataman Productions/Pagan Records - 2011 - Polonya

Stillborn Polonya'dan 1997 yılında kurulmuş bir grup. Üç demo, bir split ve dört tam süreli albüme imza atmışlar. Bu, grubun dördüncü albümü. Geçtiğimiz yıl Ataman Productions tarafından yayınlanmış ve Pagan Records tarafından dünya dağıtımı yapılmış.

Polonya'dan duymaya alışkın olduğumuz death ve black metal karışımı bir müzik icra ediyorlar. Hızlı riffler ve davullar, agresif brural/scream arası bir vokal... savaş gibi. Death metal davulu ile black metal icra edildiğini düşünün. O bölgeden BEHEMOTH ve VADER'ı anımsatıyor bana.

Albüm harika ve tavsiye edilebilir. Karanlık, soğuk, acımasız ve hızlı, göz atın!

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 468 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions