ANTIGAMA ''Stop the Chaos'' (12.08.2012)


Selfmadegod Records - 2012 - Polonya

Bir çok underground takipçisi Polonyalı grup Antigama'yı bilir. 2000 yılından beri underground'u sallıyorlar. Toplamda beş tam süreli albüm, iki demo ve bir çok splitte yer almışlar. Son olarak bu yıl bir EP çıkardılar.

Şiddet üst seviyede. Grup hızlı, agresif ve şiddedli Death Metal/Grindcore icra ediyor. Sound çok sağlam ve müziği daha brutal yapıyor.

Grup standart grindcore icra etmiyor, daha farklı belki deneysel yada yenilikçi denebilir.

Bu albümü brutal müzik severlere tavsiye edebilirim, dinlenilmesi gerekenler arasında.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 499 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions