ANTIGAMA ''Stop the Chaos'' (12.08.2012)


Selfmadegod Records - 2012 - Polonya

Bir çok underground takipçisi Polonyalı grup Antigama'yı bilir. 2000 yılından beri underground'u sallıyorlar. Toplamda beş tam süreli albüm, iki demo ve bir çok splitte yer almışlar. Son olarak bu yıl bir EP çıkardılar.

Şiddet üst seviyede. Grup hızlı, agresif ve şiddedli Death Metal/Grindcore icra ediyor. Sound çok sağlam ve müziği daha brutal yapıyor.

Grup standart grindcore icra etmiyor, daha farklı belki deneysel yada yenilikçi denebilir.

Bu albümü brutal müzik severlere tavsiye edebilirim, dinlenilmesi gerekenler arasında.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 476 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions