NODDING SKY ''For Those Left Behind'' (12.08.2012)


Self-released - 2011 - Finland

Yine uzun zamandır kritik bekleyen bir EP'ye sıra geldi. Nodding Sky 2008 yılında kurulmuş Finli bir grup. İlk ürününü digipack EP olarak geçtiğimiz sene piyasaya sürdü. Bence promosyon için gayet güzel bir fikir, hoş görünüyor.

Grup melodik death/doom metal icra ediyor. 4 şarkıdan oluşan EP'nin ikinci şarkısı Fince ve dördüncü şarkı da bu şarkının akustik versiyonu.

Albümün rahatlatıcı bir etkisi var, şarkılar çok sert değil, çoğunlukla clean vokal kullanılmış. Daha çok doom metal. Özellikle clean gitarlı ve akustik kısımları çok sevdim.

Bu albümü Sonbahar ve Kış aylarında dinleyebilirim, ve bu da sevdiğim anlamına geliyor. Doom metal dinleyicisine tavsiye edebileceğim bir EP.

8/10

Yazar: Goremented

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions