NODDING SKY ''For Those Left Behind'' (12.08.2012)


Self-released - 2011 - Finland

Yine uzun zamandır kritik bekleyen bir EP'ye sıra geldi. Nodding Sky 2008 yılında kurulmuş Finli bir grup. İlk ürününü digipack EP olarak geçtiğimiz sene piyasaya sürdü. Bence promosyon için gayet güzel bir fikir, hoş görünüyor.

Grup melodik death/doom metal icra ediyor. 4 şarkıdan oluşan EP'nin ikinci şarkısı Fince ve dördüncü şarkı da bu şarkının akustik versiyonu.

Albümün rahatlatıcı bir etkisi var, şarkılar çok sert değil, çoğunlukla clean vokal kullanılmış. Daha çok doom metal. Özellikle clean gitarlı ve akustik kısımları çok sevdim.

Bu albümü Sonbahar ve Kış aylarında dinleyebilirim, ve bu da sevdiğim anlamına geliyor. Doom metal dinleyicisine tavsiye edebileceğim bir EP.

8/10

Yazar: Goremented

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions