NODDING SKY ''For Those Left Behind'' (12.08.2012)


Self-released - 2011 - Finland

Yine uzun zamandır kritik bekleyen bir EP'ye sıra geldi. Nodding Sky 2008 yılında kurulmuş Finli bir grup. İlk ürününü digipack EP olarak geçtiğimiz sene piyasaya sürdü. Bence promosyon için gayet güzel bir fikir, hoş görünüyor.

Grup melodik death/doom metal icra ediyor. 4 şarkıdan oluşan EP'nin ikinci şarkısı Fince ve dördüncü şarkı da bu şarkının akustik versiyonu.

Albümün rahatlatıcı bir etkisi var, şarkılar çok sert değil, çoğunlukla clean vokal kullanılmış. Daha çok doom metal. Özellikle clean gitarlı ve akustik kısımları çok sevdim.

Bu albümü Sonbahar ve Kış aylarında dinleyebilirim, ve bu da sevdiğim anlamına geliyor. Doom metal dinleyicisine tavsiye edebileceğim bir EP.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 456 oy)


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions