THE UPHEAVAL ''Vomits of Hate'' (12.08.2012)


Self-released - 2011 - Türkiye

The Upheaval İstanbul'dan yeni bir grup, 2011 yılında kuruldu ve ilk olarak bu promo EP'yi piyasaya sürdü. Grup şu sıralar ilk tam süreli albümünü yayınlamak için bir şirket arayışında.

EP 4 şarkıdan oluşuyor, bildiğim kadarı ile bu şarkılar albüm için tekrar kaydedildi ama henüz dinleme imkanım olmadı. Prodüksiyon ve kayıt kulağa çok iyi ve temiz geliyor.

Grup black/thrash metal icra ediyor, ama atmosferine ve söz yapısına bakacak olursak daha çok black metal denebilir. Bununla beraber söylemem gerekiyor ki şarkıların bazı bölümleri kesinlikle sadece thrash metal. Yırtıcı bir scream vokal kullanılmış. Müzikleri bana bazen Gorgoroth'u anımsatıyor.

Bu grubu eski usul, soğuk bir şeyler dinlemek isteyen black metal dinleyicisine tavsiye edebilirim. (Albümü indirmek için buraya tıklayın)

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 448 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions