THE UPHEAVAL ''Vomits of Hate'' (12.08.2012)


Self-released - 2011 - Türkiye

The Upheaval İstanbul'dan yeni bir grup, 2011 yılında kuruldu ve ilk olarak bu promo EP'yi piyasaya sürdü. Grup şu sıralar ilk tam süreli albümünü yayınlamak için bir şirket arayışında.

EP 4 şarkıdan oluşuyor, bildiğim kadarı ile bu şarkılar albüm için tekrar kaydedildi ama henüz dinleme imkanım olmadı. Prodüksiyon ve kayıt kulağa çok iyi ve temiz geliyor.

Grup black/thrash metal icra ediyor, ama atmosferine ve söz yapısına bakacak olursak daha çok black metal denebilir. Bununla beraber söylemem gerekiyor ki şarkıların bazı bölümleri kesinlikle sadece thrash metal. Yırtıcı bir scream vokal kullanılmış. Müzikleri bana bazen Gorgoroth'u anımsatıyor.

Bu grubu eski usul, soğuk bir şeyler dinlemek isteyen black metal dinleyicisine tavsiye edebilirim. (Albümü indirmek için buraya tıklayın)

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 431 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions