THE UPHEAVAL ''Vomits of Hate'' (12.08.2012)


Self-released - 2011 - Türkiye

The Upheaval İstanbul'dan yeni bir grup, 2011 yılında kuruldu ve ilk olarak bu promo EP'yi piyasaya sürdü. Grup şu sıralar ilk tam süreli albümünü yayınlamak için bir şirket arayışında.

EP 4 şarkıdan oluşuyor, bildiğim kadarı ile bu şarkılar albüm için tekrar kaydedildi ama henüz dinleme imkanım olmadı. Prodüksiyon ve kayıt kulağa çok iyi ve temiz geliyor.

Grup black/thrash metal icra ediyor, ama atmosferine ve söz yapısına bakacak olursak daha çok black metal denebilir. Bununla beraber söylemem gerekiyor ki şarkıların bazı bölümleri kesinlikle sadece thrash metal. Yırtıcı bir scream vokal kullanılmış. Müzikleri bana bazen Gorgoroth'u anımsatıyor.

Bu grubu eski usul, soğuk bir şeyler dinlemek isteyen black metal dinleyicisine tavsiye edebilirim. (Albümü indirmek için buraya tıklayın)

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 450 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions