DRUNKNROLL ''On The Knife Blade'' (12.08.2012)


Metal Scrap Records - 2012 - Rusya

Rus grup Drunknroll'un yeni albümünü dinliyorum, daha önce de bir albüm çıkardıklarını okudum ama o konuda hiç bir fikrim yok. Albümün kapak resmi bana Jig-Ai'yi hatırlattı ama müzikal anlamda hiç alakası yok.

Müzik sound olarak melodik death metal gibi geliyor kulağa ama besteler ve müzikal yapı olarak progresif ve modern olarak işlenmiş heavy metal denebilir. Daha önce bu tarz bir şey dinlememiştim, gerçekten enteresanlar. Progressive/heavy metal yapısında değişik ve teknik riffler kullanılmış. Enteresan bir clean vokal ve klavyeler oldukça hoş. Tüm sözler Rusça, ayrıca albümün orijinal adı "На Лезвии Ножа".

Bu albümü modern ve değişik bir şeyler dinlemek isteyenlere tavsiye ederim.

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 429 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions