DRUNKNROLL ''On The Knife Blade'' (12.08.2012)


Metal Scrap Records - 2012 - Rusya

Rus grup Drunknroll'un yeni albümünü dinliyorum, daha önce de bir albüm çıkardıklarını okudum ama o konuda hiç bir fikrim yok. Albümün kapak resmi bana Jig-Ai'yi hatırlattı ama müzikal anlamda hiç alakası yok.

Müzik sound olarak melodik death metal gibi geliyor kulağa ama besteler ve müzikal yapı olarak progresif ve modern olarak işlenmiş heavy metal denebilir. Daha önce bu tarz bir şey dinlememiştim, gerçekten enteresanlar. Progressive/heavy metal yapısında değişik ve teknik riffler kullanılmış. Enteresan bir clean vokal ve klavyeler oldukça hoş. Tüm sözler Rusça, ayrıca albümün orijinal adı "На Лезвии Ножа".

Bu albümü modern ve değişik bir şeyler dinlemek isteyenlere tavsiye ederim.

8.5/10

Yazar: Goremented

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions