SUBLIMINAL FEAR ''One More Breathe'' (12.08.2012)


SG Records - 2012 - İtalya

İtalya'dan bir grup dinlemeyeli uzun zaman oldu, geçtiğimiz yıl bir çok grup ulaşmıştı bana. Subliminal Fear 2001 yılında kurulmuş ve 2005 yılında bir demo çıkarmış. İlk tam süreli albümlerini 2007 yılında çıkarmışlar, 5 yıl sonra da bu albümler geri döndüler.

Subliminal Fear, Alman thrash metali etkisinde İsveç melodik death metali yapıyor. Profesyonel besteler başarılı gitar soloları ile desteklenmiş, synth'ler ise grubun tarzını daha modern bir hale getirmiş. Prodüksiyon çok iyi, özellikle davul tonlarını çok sevdim. Brutal ve scream arası bir vokal - standart melodik death metal vokali - kullanılmış ve arada kullanılan clean vokaller tarzı yine modern bir hale sokmuş.

Melodik death metalin modern halini sevenlere tavsiye edebileceğim bir albüm. Göz atın!

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 466 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions