SUBLIMINAL FEAR ''One More Breathe'' (12.08.2012)


SG Records - 2012 - İtalya

İtalya'dan bir grup dinlemeyeli uzun zaman oldu, geçtiğimiz yıl bir çok grup ulaşmıştı bana. Subliminal Fear 2001 yılında kurulmuş ve 2005 yılında bir demo çıkarmış. İlk tam süreli albümlerini 2007 yılında çıkarmışlar, 5 yıl sonra da bu albümler geri döndüler.

Subliminal Fear, Alman thrash metali etkisinde İsveç melodik death metali yapıyor. Profesyonel besteler başarılı gitar soloları ile desteklenmiş, synth'ler ise grubun tarzını daha modern bir hale getirmiş. Prodüksiyon çok iyi, özellikle davul tonlarını çok sevdim. Brutal ve scream arası bir vokal - standart melodik death metal vokali - kullanılmış ve arada kullanılan clean vokaller tarzı yine modern bir hale sokmuş.

Melodik death metalin modern halini sevenlere tavsiye edebileceğim bir albüm. Göz atın!

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 427 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions