FOLKEARTH ''Minstrels by the River'' (01.10.2012)


Stygian Crypt Productions - 2011 - Uluslararası

Grup aynı yıl içerisinde "Sons of the North" isimli bir albüm çıkarmıştı ve kısa bir süre önce de o albümden bahsetmiştim. Yine kalabalık bir kadrodan oluşan grup bünyesinde bir çok folk enstrümanı barındırıyor.

Dokuz şarkıdan oluşan albümde bu kez bir de Rus geleneksel şarkısı yer alıyor. Flüt, mandolin gibi enstrümanlar ve akustik gitarların folk ezgilerle metal olarak derlenmesinden oluşmuş bir albüm, tabi grubun önceki albümleri gibi. Kadronun kalabalık olmasından gelen yoğun bir üretkenlik sonucu aynı yıl içerisinde iki albüm birden piyasaya sürülmesinden bahsedecekken 2008 yılında grubun 3 albüm çıkarmış olduğunu fark ediyorum.

Bu gruba ait dördüncü kritik olacak bu sitede, çok değişik bir şey söyleyeceğimi sanmıyorum, tarz yine Folk/Viking Metal, buradan sonra bu tarzın dinleyicisi için sevdiği grubun yeni şarkılarını merakla beklemek kalıyor. Folk/Viking Metal takipçilerine tavsiye edebileceğim bir grup ve albüm tekrar.

7.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 378 oy)
Daha önce oy vermişsiniz!


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions