DECEMBER FLOWER ''When All Life Ends...'' (11.10.2012)


Imperium Productions - 2012 - Almanya

Alman December Flower'ın 'When All Life Ends...' isimli albümü grubun yayınlamış olduğu ilk resmi yapıt. Genel olarak 'melodic' bir yapıya sahip ,yer yer melo death'e göz kırpsa bile Dissection etkileşimi yadsınamayan bir olgu,zaten albüm kapağına baktığınızda bunu çok çabuk hissedebilirsiniz.

Grubun müzikal yapısı kimi zaman ilk dönem In Flames'i de size hatırlatabilir. Fakat bana göre daha çok 'müzikal yapı' bakımından melodic black metal'e yakın geldi. Yapılan yorumlara bende aynen katılıyorum, biraz basma kalıp bir yapıya sahip bestelere sahipler. Benim hissiyatıma ve müzikal tanımalarıma göre günümüz melo death tarzına uzak fakat 90lar sonu In Flames/Dark Tranquility tarzına yakın, çoğu zaman Dissection tarzında melodic black metal rifleri de barındıran 'melodic death/black metal' tarzını icra eden 'December Flower' umarım kendilerine uygun yolu bulur ve daha 'orijinal' işlere imza atarlar.

6.5/10

Yazar: Cenk A.

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions