DECEMBER FLOWER ''When All Life Ends...'' (11.10.2012)


Imperium Productions - 2012 - Almanya

Alman December Flower'ın 'When All Life Ends...' isimli albümü grubun yayınlamış olduğu ilk resmi yapıt. Genel olarak 'melodic' bir yapıya sahip ,yer yer melo death'e göz kırpsa bile Dissection etkileşimi yadsınamayan bir olgu,zaten albüm kapağına baktığınızda bunu çok çabuk hissedebilirsiniz.

Grubun müzikal yapısı kimi zaman ilk dönem In Flames'i de size hatırlatabilir. Fakat bana göre daha çok 'müzikal yapı' bakımından melodic black metal'e yakın geldi. Yapılan yorumlara bende aynen katılıyorum, biraz basma kalıp bir yapıya sahip bestelere sahipler. Benim hissiyatıma ve müzikal tanımalarıma göre günümüz melo death tarzına uzak fakat 90lar sonu In Flames/Dark Tranquility tarzına yakın, çoğu zaman Dissection tarzında melodic black metal rifleri de barındıran 'melodic death/black metal' tarzını icra eden 'December Flower' umarım kendilerine uygun yolu bulur ve daha 'orijinal' işlere imza atarlar.

6.5/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 414 oy)


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions