DECEMBER FLOWER ''When All Life Ends...'' (11.10.2012)


Imperium Productions - 2012 - Almanya

Alman December Flower'ın 'When All Life Ends...' isimli albümü grubun yayınlamış olduğu ilk resmi yapıt. Genel olarak 'melodic' bir yapıya sahip ,yer yer melo death'e göz kırpsa bile Dissection etkileşimi yadsınamayan bir olgu,zaten albüm kapağına baktığınızda bunu çok çabuk hissedebilirsiniz.

Grubun müzikal yapısı kimi zaman ilk dönem In Flames'i de size hatırlatabilir. Fakat bana göre daha çok 'müzikal yapı' bakımından melodic black metal'e yakın geldi. Yapılan yorumlara bende aynen katılıyorum, biraz basma kalıp bir yapıya sahip bestelere sahipler. Benim hissiyatıma ve müzikal tanımalarıma göre günümüz melo death tarzına uzak fakat 90lar sonu In Flames/Dark Tranquility tarzına yakın, çoğu zaman Dissection tarzında melodic black metal rifleri de barındıran 'melodic death/black metal' tarzını icra eden 'December Flower' umarım kendilerine uygun yolu bulur ve daha 'orijinal' işlere imza atarlar.

6.5/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 427 oy)


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions