WEAPÖNIZER ''Weapönizer'' (15.10.2012)


Self Released - 2012 - A.B.D

Elime yeni ulaşan bir grup Weapönizer,gayet klas ve saldırgan. Bazılarının dediği gibi true kvlt black metal etkili thrash metal (yada son dönemin moda tabiriyle blackened crust)! Tarzın gerekliliklerini tamamen yerine getiren, kirli bir canlı kayıt ile ölümcül saldırganlık ve çirkeflik... Birde Sodom- Sodomy&Lust Cover'ı koymuşlar ki albümün sonuna oda tadından yenmemiş.

Albümlerini kendi imkanlarıyla basıp dağıtıyorlar, kendi işlerini kendileri görüyorlar, aslında firmalara ihtiyaç duymamak gerçekten bir grubun kimi zaman işine yarayabiliyor. Oldukça sade, el-çizimi bir kapak, tarz ile örtüşen yine çok sade bir logo, grup fotosu vs. de gayet oturaklı, herhangi bir abartı yok, yok biz keçi sikiyoruz, ölü karga kokluyoruz gibi geyiklere de girmemişler... Ne olması gerekiyorsa onu çalmışlar, eminim grup elemanları da Toxic Holocaust, Sodom (ki ztn coverlamışlar), Venom, Celtic Frost, Destruction, Impaled Nazarene vs. gibi grupların fanatikleridirler buda müziklerine yansımış.

8/10

Yazar: Cenk A.

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions