WEAPÖNIZER ''Weapönizer'' (15.10.2012)


Self Released - 2012 - A.B.D

Elime yeni ulaşan bir grup Weapönizer,gayet klas ve saldırgan. Bazılarının dediği gibi true kvlt black metal etkili thrash metal (yada son dönemin moda tabiriyle blackened crust)! Tarzın gerekliliklerini tamamen yerine getiren, kirli bir canlı kayıt ile ölümcül saldırganlık ve çirkeflik... Birde Sodom- Sodomy&Lust Cover'ı koymuşlar ki albümün sonuna oda tadından yenmemiş.

Albümlerini kendi imkanlarıyla basıp dağıtıyorlar, kendi işlerini kendileri görüyorlar, aslında firmalara ihtiyaç duymamak gerçekten bir grubun kimi zaman işine yarayabiliyor. Oldukça sade, el-çizimi bir kapak, tarz ile örtüşen yine çok sade bir logo, grup fotosu vs. de gayet oturaklı, herhangi bir abartı yok, yok biz keçi sikiyoruz, ölü karga kokluyoruz gibi geyiklere de girmemişler... Ne olması gerekiyorsa onu çalmışlar, eminim grup elemanları da Toxic Holocaust, Sodom (ki ztn coverlamışlar), Venom, Celtic Frost, Destruction, Impaled Nazarene vs. gibi grupların fanatikleridirler buda müziklerine yansımış.

8/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 343 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions