ASTAFIX ''Live in São Paulo'' (29.10.2012)


Voice Music - 2011 - Brezilya

Çok fazla DVD kritiği yapmaya alışık değili, bir şeyler söylemeye çalışacağım. Astafix Brezilya'dan 2009 yılında kurulmuş yeni bir grup, aynı yıl içerisinde ilk albümlerini çıkarmışlar. Bu DVD'yi ise 4 Eylül 2010'da São Paulo'da verdikleri konserde kaydetmişler.

Kamera çekimler gayet iyi, ses kaydı çok iyi değil ama idare eder. Sonuç olarak bir konser kaydı. Grup modern, enerjik bir thrash metal icra ediyor. Grubun performansı iyi ama seyirci için aynı şeyi söyleyemiyorum. Burada nedendir bilemediğim bir problem söz konusu.

Belki underground DVD kolleksiyoncularına tavsiye edebileceğim bir DVD.

6.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 406 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions