ASTAFIX ''Live in São Paulo'' (29.10.2012)


Voice Music - 2011 - Brezilya

Çok fazla DVD kritiği yapmaya alışık değili, bir şeyler söylemeye çalışacağım. Astafix Brezilya'dan 2009 yılında kurulmuş yeni bir grup, aynı yıl içerisinde ilk albümlerini çıkarmışlar. Bu DVD'yi ise 4 Eylül 2010'da São Paulo'da verdikleri konserde kaydetmişler.

Kamera çekimler gayet iyi, ses kaydı çok iyi değil ama idare eder. Sonuç olarak bir konser kaydı. Grup modern, enerjik bir thrash metal icra ediyor. Grubun performansı iyi ama seyirci için aynı şeyi söyleyemiyorum. Burada nedendir bilemediğim bir problem söz konusu.

Belki underground DVD kolleksiyoncularına tavsiye edebileceğim bir DVD.

6.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 381 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions