ENCEFALO ''Slave of Pain'' (29.10.2012)


Self-released - 2012 - Brezilya

Brezilya'dan bir albüm dinliyorum. Encéfalo 2002 yılında kurulmuş, 2008'de bir demo çıkarmış ve sonra bu yıl içerisinde ilk tam süreli albümünü piyasaya sürmüş.

Prodüksiyon çok iyi değil, kulağa çiğ ve eski usul geliyor, ayrıca müzik için de eski usul diyebilirim. Grubun tarzı için 80'lerin sonunda yapılan thrash/death metal gibi diyebilirim. Prudüksiyon ve müzik o zamanlar için iyi ama günümüz için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Grup daha yenilikçi olmalı, en azından prodüksiyonda, hala bir çok grup eski usul müzik yapan yeni grupları dinliyor.

Eski usul thrash/death dinleyicisi bir kulak versin, belki seversiniz.

6.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 359 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions