ENCEFALO ''Slave of Pain'' (29.10.2012)


Self-released - 2012 - Brezilya

Brezilya'dan bir albüm dinliyorum. Encéfalo 2002 yılında kurulmuş, 2008'de bir demo çıkarmış ve sonra bu yıl içerisinde ilk tam süreli albümünü piyasaya sürmüş.

Prodüksiyon çok iyi değil, kulağa çiğ ve eski usul geliyor, ayrıca müzik için de eski usul diyebilirim. Grubun tarzı için 80'lerin sonunda yapılan thrash/death metal gibi diyebilirim. Prudüksiyon ve müzik o zamanlar için iyi ama günümüz için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Grup daha yenilikçi olmalı, en azından prodüksiyonda, hala bir çok grup eski usul müzik yapan yeni grupları dinliyor.

Eski usul thrash/death dinleyicisi bir kulak versin, belki seversiniz.

6.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 378 oy) Teşekkürler!


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions