PANDEMONIUM ''Misanthropy'' (29.10.2012)


Pagan Records - 2012 - Polonya

Geçtiğimiz yıl, grubun promosunu dinlemiş ve site için kritiklemiştim. İyi şeyler söylediğimi hatırlıyorum. Pandemonium 1990 yılında kurulmuş ve bir çok ürün vermiş bir grup. Misanthrop grubun dördüncü tam süreli albümü olma özelliğini taşıyor.

Grubun tarzı için death metal etkileri ile işlenmiş black metal diyebilirim, ama genel olarak şarkıların atmosferine bakacak olursak daha çok black metal denebilir. Bazı eleştirmenler grubun tarzını Behemoth'a benzetmiş, ama ben öyle düşünmüyorum daha orijinal bir şeyler var ortada. Şarkılar genel olarak orta tempo ve karanlık.

Bu albümü blackened death metal ve black metal dinleyicisine tavsiye edebilirim.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 493 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions