PANDEMONIUM ''Misanthropy'' (29.10.2012)


Pagan Records - 2012 - Polonya

Geçtiğimiz yıl, grubun promosunu dinlemiş ve site için kritiklemiştim. İyi şeyler söylediğimi hatırlıyorum. Pandemonium 1990 yılında kurulmuş ve bir çok ürün vermiş bir grup. Misanthrop grubun dördüncü tam süreli albümü olma özelliğini taşıyor.

Grubun tarzı için death metal etkileri ile işlenmiş black metal diyebilirim, ama genel olarak şarkıların atmosferine bakacak olursak daha çok black metal denebilir. Bazı eleştirmenler grubun tarzını Behemoth'a benzetmiş, ama ben öyle düşünmüyorum daha orijinal bir şeyler var ortada. Şarkılar genel olarak orta tempo ve karanlık.

Bu albümü blackened death metal ve black metal dinleyicisine tavsiye edebilirim.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 494 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions