PANDEMONIUM ''Misanthropy'' (29.10.2012)


Pagan Records - 2012 - Polonya

Geçtiğimiz yıl, grubun promosunu dinlemiş ve site için kritiklemiştim. İyi şeyler söylediğimi hatırlıyorum. Pandemonium 1990 yılında kurulmuş ve bir çok ürün vermiş bir grup. Misanthrop grubun dördüncü tam süreli albümü olma özelliğini taşıyor.

Grubun tarzı için death metal etkileri ile işlenmiş black metal diyebilirim, ama genel olarak şarkıların atmosferine bakacak olursak daha çok black metal denebilir. Bazı eleştirmenler grubun tarzını Behemoth'a benzetmiş, ama ben öyle düşünmüyorum daha orijinal bir şeyler var ortada. Şarkılar genel olarak orta tempo ve karanlık.

Bu albümü blackened death metal ve black metal dinleyicisine tavsiye edebilirim.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 463 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions