PERISHING HUMANITY ''The Monument of Human Lies and Hypocrisy'' (29.10.2012)


Metal Scrap Records - 2012 - Ukrayna

Perishing Humanity Ukrayna'dan yeni bir grup ve bu da grubun ilk albümü. Son zamanlarda Ukrayna'dan bunun gibi bir çok grup duydum. Sanırım orada bu tarz konusunda bir patlama yaşanıyor.

Tüm enstrumanları kolayca duyabiliyorsunuz, özellikle kemik gibi bir bass gitar tonu var. Grubun tarzı brutal death metal ve hardcore karışımı. Sadece deathcore diyemiyorum çünkü başlı başına hardcore ve başlı başına brutal death metal olan kısımları var.

Grubun müziği, brutal, insafsız, aksak ve hızlı. Brutal death metal ve deathcore dinleyicisine tavsiye edebileceğim bir albüm.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 499 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions