PERISHING HUMANITY ''The Monument of Human Lies and Hypocrisy'' (29.10.2012)


Metal Scrap Records - 2012 - Ukrayna

Perishing Humanity Ukrayna'dan yeni bir grup ve bu da grubun ilk albümü. Son zamanlarda Ukrayna'dan bunun gibi bir çok grup duydum. Sanırım orada bu tarz konusunda bir patlama yaşanıyor.

Tüm enstrumanları kolayca duyabiliyorsunuz, özellikle kemik gibi bir bass gitar tonu var. Grubun tarzı brutal death metal ve hardcore karışımı. Sadece deathcore diyemiyorum çünkü başlı başına hardcore ve başlı başına brutal death metal olan kısımları var.

Grubun müziği, brutal, insafsız, aksak ve hızlı. Brutal death metal ve deathcore dinleyicisine tavsiye edebileceğim bir albüm.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 541 oy) Teşekkürler!


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions