JESUS AIN'T IN POLAND ''Freiheit Macht Frei'' (30.10.2012)


Grindpromotion - 2012 - İtalya

Harika, uzun zamandır İtalya'dan böyle bir şey dinlememiştim. Okuyucular bilir, İtalya piyasasının yakın takipçisiyim. Jesus Ain't in Poland enteresan bir grup ismi, ne manada kullanıldı hiç bir fikrim yok :D Ayrıca albüm ismi Almanca ama şarkı isimleri İngilizce. Grup 2004 yılında kurulmuş ve ilk albümünü 2008 yılında çıkarmışı, bu da ikinci albümleri. Kapak resminin basit ve minimalist dizaynını sevdim.

Grup death ve hardcore etkisi altında modern grindcore icra ediyor. Prodüksiyon çok iyi, kayıt çok temiz. Bir grindcore grubundan beklentimi karşılıyor. Şarkılar olması gerektiği gibi hızlı ve enerjik.

Grindcore dinleyicisi tarafından gözden geçirilmesi gerektiğini düşündüğüm bir albüm.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 528 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions