JESUS AIN'T IN POLAND ''Freiheit Macht Frei'' (30.10.2012)


Grindpromotion - 2012 - İtalya

Harika, uzun zamandır İtalya'dan böyle bir şey dinlememiştim. Okuyucular bilir, İtalya piyasasının yakın takipçisiyim. Jesus Ain't in Poland enteresan bir grup ismi, ne manada kullanıldı hiç bir fikrim yok :D Ayrıca albüm ismi Almanca ama şarkı isimleri İngilizce. Grup 2004 yılında kurulmuş ve ilk albümünü 2008 yılında çıkarmışı, bu da ikinci albümleri. Kapak resminin basit ve minimalist dizaynını sevdim.

Grup death ve hardcore etkisi altında modern grindcore icra ediyor. Prodüksiyon çok iyi, kayıt çok temiz. Bir grindcore grubundan beklentimi karşılıyor. Şarkılar olması gerektiği gibi hızlı ve enerjik.

Grindcore dinleyicisi tarafından gözden geçirilmesi gerektiğini düşündüğüm bir albüm.

8/10

Yazar: Goremented

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions