JESUS AIN'T IN POLAND ''Freiheit Macht Frei'' (30.10.2012)


Grindpromotion - 2012 - İtalya

Harika, uzun zamandır İtalya'dan böyle bir şey dinlememiştim. Okuyucular bilir, İtalya piyasasının yakın takipçisiyim. Jesus Ain't in Poland enteresan bir grup ismi, ne manada kullanıldı hiç bir fikrim yok :D Ayrıca albüm ismi Almanca ama şarkı isimleri İngilizce. Grup 2004 yılında kurulmuş ve ilk albümünü 2008 yılında çıkarmışı, bu da ikinci albümleri. Kapak resminin basit ve minimalist dizaynını sevdim.

Grup death ve hardcore etkisi altında modern grindcore icra ediyor. Prodüksiyon çok iyi, kayıt çok temiz. Bir grindcore grubundan beklentimi karşılıyor. Şarkılar olması gerektiği gibi hızlı ve enerjik.

Grindcore dinleyicisi tarafından gözden geçirilmesi gerektiğini düşündüğüm bir albüm.

8/10

Yazar: Goremented

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions