MASACHIST ''Scorned'' (15.11.2012)


Selfmadegod Records - 2012 - Polonya

Polonya'dan Masachist 2. albümleri olan Scorned ile bizleri selamlıyor. Grubun tarzı klasik death metal denebilir. Genel olarak orta tempo ve hızlı bölümlerden meydana geliyor, bu bana kimi zaman Morbid Angel, Vader gibi grupların havasını versede kimi zamanda doom/death denebilecek kısımlarıda içerdiğini red edemeyiz.

Sound olarak oldukça temiz ve modern bir yapıya sahip, hani herşey yerli yerinde denir ya, işte Masachist için bunu dememiz yanlış bir yorum olmayacak. Grubun tarzı aslında bana biraz klişe geldi. Fakat bu grubun kötü bir performans sergilediği anlamına gelmiyor, bu tarzda çok fazla grup var, ama yinede şu an izledikleri yol çok iyi gözüküyor.Daha iyi yerlere geleceklerine eminim.

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 564 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions