SEPTIC CHRIST ''Infected Existence'' (22.12.2012)


Malevolence Records - 2009 - Almanya

Evet, kritiklemek için eski bir albüm, ama yenisi de elimde, öncelikle buna bir göz atacağım sonra diğerine.

Grubun biyografisine göre, 2005 yılında Nothing to Nothing ismi ile kurulmuşlar, sonra dağılıp 2007 yılında Septic Christ adı ile tekrar bir araya gelmişler. 2008 yılında çıkan bir demonun ardından 2009 yılında bu albüm yayınlanmış.

Grup modern dokunuşlarla ve modern bir sound ile old-school thrash metal icra ediyor. Şarkıları makine gibi çalmışlar, kusursuz! Davul ve bass gitar çok uyumlu, kulağa mükemmel geliyor. Besteler 80lerin yada 90ların bir klonu gibi değil, gayet yaratıcı.

Açık görüşlü, modern bir thrash metal grubu dinlemek istiyorsanız Septic Christ'a kulak verin, tavsiye edebileceğim bir albüm.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 497 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions