SEPTIC CHRIST ''Infected Existence'' (22.12.2012)


Malevolence Records - 2009 - Almanya

Evet, kritiklemek için eski bir albüm, ama yenisi de elimde, öncelikle buna bir göz atacağım sonra diğerine.

Grubun biyografisine göre, 2005 yılında Nothing to Nothing ismi ile kurulmuşlar, sonra dağılıp 2007 yılında Septic Christ adı ile tekrar bir araya gelmişler. 2008 yılında çıkan bir demonun ardından 2009 yılında bu albüm yayınlanmış.

Grup modern dokunuşlarla ve modern bir sound ile old-school thrash metal icra ediyor. Şarkıları makine gibi çalmışlar, kusursuz! Davul ve bass gitar çok uyumlu, kulağa mükemmel geliyor. Besteler 80lerin yada 90ların bir klonu gibi değil, gayet yaratıcı.

Açık görüşlü, modern bir thrash metal grubu dinlemek istiyorsanız Septic Christ'a kulak verin, tavsiye edebileceğim bir albüm.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 517 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions