AEON ''Aeons Black'' (08.01.2013)


Metal Blade Records - 2012 - İsveç

Herşey Defaced Creation grubu ile başladı desek yanılmayız. Adamlar cayır cayır çalıyor tanımı gayet uygun. İsveç'in death metalli toprağı bu grubu (gözükapalı) armağan etmiş olması o zamandan belliydi diyebilirim.

Tommy'nin vokali her parçada o kadar vurucu ki; kök izlenimlerini yansıtma bazında kusursuz bir örnek. Aeon birkaç etkileşimi içinde barındırıyor; zaman zaman buna tanık oluyoruz. Özellikle Deicide tadı almadım desem olmaz. Destekli yada çift akortmanlı atak vokaller ve gitarlardaki ters dönüş riffleri etkileyici ve tanıdık! Ama bu durum eleştiri bazlı asla değil; varsın DEICIDE örnek alınsın! Kayıtlar geçtiğimiz haziranda yapılmış ve temmuz sonu masterlanmış. Lirikle çok net; antichristianity.

Albümün ise en belirgin özelliği ritmi hiç bozmaması; aynı gazla başlanıp bitiriliyor. OIur ya konser performanslarına bakasınız gelirse aynı keyfi alırsınız. Her ne kadar path of fire zirve albümleri desem de bu albümde death metali anlayan ve bilen için tartışmasız tavsiyemdir.

9/10

Yazar: O.Bektaş
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 508 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions